Nowe połączenie i powrót dawnej trasy z lotniska Poznań-Ławica!

Autor: A. Karczewska fot. pixabay, screen: WizzAir
REKLAMA

W połowie września zostanie uruchomiona nowa trasa z poznańskiego lotniska Ławica. Niskokosztowy przewoźnik Wizzair zabierze pasażerów na pogranicze Europy i Azji. Jednocześnie przywrócone zostanie jedno z połączeń do Wielkiej Brytanii.

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego WizzAir, od 18 września z Poznania będzie można polecieć do Kutaisi w Gruzji. Zarówno miasto jak państwo są jednym z popularniejszych kierunków podróży zwłaszcza młodych ludzi, którzy z chęcią odkrywają architekturę, naturę i kulturę tego regionu.

Loty realizowane będą w środy i niedziele. W tygodniu loty ze stolicy Wielkopolski odbywać się będą o godzinie 18:15, natomiast w niedziele o 8:25. Lot potrwa około 3,5 godziny. Z Kutaisi loty w środę zaplanowano na 16:00, a w niedzielę o 6:35.

W systemie rezerwacyjnym zauważalny jest także powrót połączenia z Poznania do Birmingham, którego pierwszy lot zaplanowano na 16 września. Loty realizowane będą w poniedziałki i piątki. W oba dni podróżni wylecą z Wielkopolski o godzinie 20:30, natomiast loty z Birmingham odbywać się będą o 16:55. Podróż potrwa około 2 godzin.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA