Urodziny pandek rudych w Zoo Poznań

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Zoo Poznań FB
REKLAMA

Gry i zabawy nie tylko dla najmłodszych, urodzinowy tort, a także opowieści opiekunów i pokazowe karmienia zwierząt - to wszystko czeka na tych, którzy w niedzielę wybiorą się do Nowego Zoo w Poznaniu.

W niedzielę, 23 czerwca, poznańskie zoo będzie świętować urodziny pandek rudych. Zgodnie z tradycją ogrodu, na jubilatów i jubilatki czekać będzie tort urodzinowy stworzony z ich ulubionych przysmaków, który zostanie im wręczony o godzinie 13:45. Będzie to także dobry moment na wspólne odśpiewanie "sto lat".

Z okazji urodzin swoich podopiecznych zoo przygotowało również atrakcje dla odwiedzających. Między 12:00 a 15:00 zaplanowano gry i zabawy dla każdego - nie tylko tych najmłodszych.

Ponadto, tradycyjnie już odbywać się będą weekendowe opowieści opiekunów i pokazowe karmienia zwierząt.

O godzinie 11:00 do siebie zapraszają flamingi. To okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych fascynujących i zachwycających swym pięknem ptaków. O godzinie 12:15 zaprezentują się Nelly i Wiki, czyli foki mieszkające na terenie ogrodu.

O godzinie 13:00 na Wyspie Lemurów obok Chatki Niedźwiedzia swojego lunchu doczekają się lemury katta, a 15 minut później zwiedzający będą mogli posłuchać opowieści i zobaczyć jak wygląda posiłek niedźwiedzi brunatnych.

O godzinie 13:30 na obszarze Fauny Ameryki Południowej odbędzie się pokazowe karmienie tapirów anta, a o 14:00 ursonów amerykańskich, których wybieg znajduje się tuż obok wybiegu kangurów.

Na koniec, o godzinie 15:00 przyjdzie czas na prezentację słoni afrykańskich i ich przysmaków.

Bilety do zoo dostępne są w kasach przy wejściu, jednak warto także skorzystać z możliwości zakupu biletów online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA