Straż miejska odholowała już kilkadziesiąt samochodów stojących na trasie Centralnej Procesji Bożego Ciała

Autor: Codzienny Poznań AK fot. archiwum
REKLAMA

Do godziny 10:00 straż miejska odholowała ponad 30 samochodów z ul, Garbary, Wielkiej i Krakowskiej. Pojazdy blokowały trasę Centralnej Procesji Bożego Ciała, która ma wyruszyć o godzinie 11:00. Na strzeżonym parkingu przy ul. Pułaskiego zaczyna już brakować miejsc, tymczasem akcja odholowywania pojazdów jeszcze się nie zakończyła.

Straż miejska zaapelowała do kierowców, którzy jeszcze nie usunęli swoich pojazdów z terenów objętych zakazem o jak najszybsze przeparkowanie samochodów. Do godziny 10:00 odholowano na parking strzeżony 35 pojazdów, a jak informuje strażnik koordynujący akcję - to dopiero połowa tych, które należy usunąć.

Na parkingu przy ul. Pułaskiego nie ma już miejsc, dlatego pojazdy są odholowywane na pozostałe parkingi, w tym m.in. do Wysogotowa.

Co ważne, tablice z informacją o zakazie parkowania na ulicach będących na trasie Centralnej Procesji Bożego Ciała były ustawione już 5 dni temu. Informacje można było znaleźć także w mediach, m.in. na naszym portalu.

Pojazdy odholowywane są na koszt właściciela.

Procesja wyruszy około godziny 11:00, po mszy świętej, która rozpoczęła się o godzinie 10:00 w kościele Bożego Ciała w Poznaniu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA