Procesje Bożego Ciała w Poznaniu. Utrudnienia w ruchu drogowym

Autor: Codzienny Poznań ZDM
REKLAMA

W czwartek, 20 czerwca, w godzinach od 10:00 do 13:00 w Poznaniu odbędzie się Centralna Procesja Bożego Ciała. Trasa procesji przebiega od kościoła pw. Bożego Ciała ulicami: Krakowską, Garbary, Wielką, Chwaliszewo, przez most Chrobrego, Ostrów Tumski do Katedry. Wiązać się to będzie z utrudnieniami dla kierowców. Także w następnych tygodniach można spodziewać się zmian w organizacji ruchu z uwagi na procesje w poszcze©ólnych parafiach.

Na trasie procesji w dniu 20 czerwca obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się, a pojazdy parkujące w miejscach niedozwolonych zostaną usunięte na koszt właścicieli.

W rejonie ołtarzy zakaz zatrzymywania się będzie obowiązywać zgodnie z tymczasowym oznakowaniem już od 19 czerwca. Dotyczy to fragmentu ul. Garbary przy klasztorze o.o. Bernardynów oraz wschodniej części ul. Garbary między ul. Woźną i Wielką.

Ponadto, w związku z procesjami organizowanymi przez poznańskie parafie, w dniu 20 czerwca (święto Bożego Ciała) oraz w dniach 23, 27 i 28 czerwca br. mogą nastąpić czasowe zmiany w organizacji ruchu w rejonie kościołów parafialnych. Trasy przejść będą zabezpieczane przez służby Policji, Nadzoru Ruchu MPK, ZDM oraz służby kościelne.

Wykaz procesji wraz z utrudnieniami dostępny jest na stronie ZDM Poznań.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA