Cykl #NaFalach powraca. Pierwszy koncert już w przyszły weekend

Autor: A. Karczewska fot. UMP grafika: materiały organizatorów, vid. POSiR
REKLAMA

Dwa jeziora, 10 wydarzeń, 16 artystów - tak prezentuje się tegoroczna edycja cyklu koncertów #NaFalach. Nad jeziorami: Maltańskim i Strzeszyńskim wystąpią m.in. Natalia Nykiel, Happysad, Daria Zawiałow, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, Coma, Mrozu oraz Łona, Webber & The Pimps. Pierwszy z koncertów już w przyszłą sobotę.

Cykl imprez #NaFalach to koncerty znanych polskich artystów, które odbywają się nad poznańskimi jeziorami: Maltańskim oraz Strzeszyńskim.

Tegoroczna edycja rozpocznie się już w przyszłą sobotę, 29 czerwca na plaży miejskiej w Strzeszynku, gdzie wystąpi Natalia Nykiel. W kolejnych tygodniach poznańską publiczność rozgrzewać będą m.in. Mrozu, Happysad, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, Daria Zawiałow, Coma, Luxtorpeda, Kamil Bednarek, Łona, Webber & The Pimps, oraz Kamp! Bokka.

Cykl potrwa aż do końca sierpnia. Łącznie zaplanowano 10 wydarzeń podczas których zaprezentuje się 16 artystów. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Nad organizacją i koordynacją wydarzeń czuwają Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, natomiast koncerty finansowane są ze środków pochodzących z budżetu miejskiego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA