Nocne i wczesnoporanne zwiedzanie Zoo Poznań

Autor: A. Karczewska fot. Zoo Poznań archiwum grafika: Zoo Poznań
REKLAMA

Juz po raz kolejny poznański ogród zoologiczny zaprasza do siebie na nietypowe zwiedzanie. Chętni będą mogli poznać życie nocne Zoo Poznań i jego mieszkańców.

Zwiedzanie odbywać się będzie w nietypowych porach. Jedno zaplanowano na środę, 19 czerwca, w godzinach późnowieczornych i nocnych, czyli między 21:00 a 23:00, a drugie na sobotę, 22 czerwca, tuż przed otwarciem zoo, nad ranem, w godzinach 4:30-6:30.

To możliwość zobaczenia jak wygląda życie mieszkańców i praca opiekunów w zoo, gdy na terenie nie ma zwiedzających, w na wybiegach manuje mrok. Jak zachowują się zwierzęta? Co dzieje się, gdy nie ma publiki? Jak wygląda zieleń ogrodu poza godzinami zwiedzania? Ilu jest dziko żyjących mieszkańców zoo, którzy nie są pod opieką pracowników?

Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas spacerów z przewodnikiem. Zwiedzanie odbywać się będzie w małych grupach, pod opieką dydaktyków. Wycieczka trwa dwie godziny i odbywa się pieszo. Ze względu na charakter oraz porę spaceru, wydarzenie nie jest przeznaczone dla małych dzieci.

Wycieczka to koszt 90 złotych od osoby + koszt biletu wstępu do zoo. Obowiązuje kolejność zgłoszeń przy zapisach. Szczegóły na ich tmeat dostępne są na grafikach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA