Basen letni na Chwiałce otwarty wcześniej niż planowano

Autor: Codzienny Poznań AK fot. POSiR
REKLAMA

Z uwagi na panujące wysokie temperatury powietrza w ostatnim czasie, podjęto decyzję o wcześniejszym uruchomieniu basenu letniego na poznańskiej Chwiałce. To ukłon w stronę tych, którzy w wodzie szukają ochłody i orzeźwienia w upalne dni. Z pływalni będzie można korzystać już od jutra.

Tylko w ubiegłym sezonie obiekt przy ul. Spychalskiego odwiedziło ponad 45 tysięcy osób. Basen jest miejscem, w którym poznaniacy chętnie szukają ochłody, relaksu i zabawy w upalne dni. W

Do dyspozycji użytkowników będą dwa baseny oraz brodzik z atrakcjami dla najmłodszych. Basen sportowy ma 50 metrów długości i głębokość 1,4-2,3m. Basen średni jest nieco płytszy - ma głębokość 0,9-1,2m, a dodatkowo, jest na nim zamontowana zjeżdżalnia. Na najmłodszych użytkowników czeka brodzik o maksymalnej głębokości 0,5 metra, który ma przygotowane dodatkowe atrakcje dla dzieci.

Co więcej, przy obiekcie dostępne są boiska do siatkówki plażowej. Obiekty będą otwarte w godzinach 9:00 do 19:00.

Od 21 czerwca uruchomione zostanądodatkowe godziny korzystania z basenu 50-metrowego w cenie 10 złotych za 45 minut, w godzinach 7:00-9:15 oraz od 19:00.

Cena biletu normalnego za całodzienny pobyt na Chwiałce to 10 złotych, a ulgowego (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat, studenci do 26 roku życia, osoby niepełnosprawne z opiekunem i posiadacze Poznańskiej Złotej Karty Seniora) 8 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej mają 50-procentową zniżkę (odpowiednio: 5 i 4 złote). Dzieci do lat 3 korzystają z pływalni za darmo. Dodatkowe promocje to bilet dla kolonii i półkolonii w cenie 3 złote od osoby oraz karnety 10-krotnego wstępu w cenie 80 złotych normalny i 64 złote ulgowy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA