Urząd Marszałkowski skomentował kontrolę CBA

Autor: A. Karczewska fot. google maps
REKLAMA

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wydał komentarz w sprawie trwającej od rana w urzędzie kontroli CBA.

Funkcjonariusze poznańskiej delegatury CBA weszli do Urzędu rano w sprawie przeprowadzenia kontroli dotyczącej „wybranych procedur podejmowania i realizacji decyzji dotyczącej udzielenia dofinansowania Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P. J. Sowisło & Topolewski”. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Jak wyjaśnia Urząd Marszałkowski, projekt którego dotyczy kontrola „dotyczy stworzenia inteligentnej infrastruktury z myślą o wdrożeniu innowacyjnych technologii IT w procesie świadczenia usługi prawnej”.

Jak wyjaśniono w komentarzu, projekt został wyłoniony w postępowaniu konkursowym, w ramach WRPO 2014+ na wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Zgłoszony przez kancelarię projekt otrzymał niezbędną opinię o innowacyjności oraz wysoką ocenę merytoryczną od ekspertów zewnętrznych.

Dofinansowanie przyznano 1 czerwca 2016 roku. Do tej pory wypłacono ponad 4 mln 48 tysięcy złotych z całkowitej kwoty 4 997 299,99 złotych.

Urząd zapewnia, że od 17 kwietnia 2019 roku jest w kontakcie z funkcjonariuszami CBA udostępniając wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące postępowania kontrolnego w sprawie procedur i realizacji decyzji dotyczącej udzielenia dofinansowania beneficjentowi, jak również prawidłowości samego procesu realizacji projektu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA