SHOP LOCAL - targi polskiej mody po raz kolejny w Starym Browarze!

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Stary Browar znów opanowała moda w ramach targów Shop Local, które rozpoczęły się dzisiaj i potrwają do soboty. Wyróżnia je różnorodność i jakość dostępnych produktów polskich twórców mody i designu.

To już kolejna edycja Shop Local, podczas którego można zobaczyć i zakupić wyjątkowe i unikalne produkty modowe i designerskie prosto od polskich projektantów. Co ważne, za każdym razem organizatorzy zapraszają do współpracy nowe marki, dzięki czemu wydarzenie wyróżnia się różnorodnością i szeroką gamą asortymentu.

W Atrium Starego Browaru dostępne są m.in ubrania, w tym piękne sukienki i piżamy, akcesoria, biżuteria, dodatki, buty oraz kosmetyki. Wśród wystawców znalazły się takie marki jak np. PLOOM, PoshYou, MOMA, Pracownia PIO, Lillow, Czajkowski czy EM Men’s Accessories.

Wspólnym mianownikiem wszystkich wystawców jest lokalna produkcja, unikalność i jakość.

Celem wydarzenia jest nie tylko udostępnienie poznaniakom i turystom miejsca, w którym mogą spotkać się z najnowszymi produktami polskich projektantów, ale przede wszystkim promocja lokalnych twórców i firm, a także obalenie mitu o tym, że moda autorska mocno nadweręża domowy budżet.

Targi odbywają się w piątek i sobotę, 7 i 8 czerwca, w godzinach 9:00-21:00 na poziomie 0 Atrium Starego Browaru.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA