Aktywne Czwartki, czyli bezpłatne treningi w Parku Starego Browaru

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Miłośnicy aktywności fizycznej i przebywania na świeżym powietrzu znów będą mogli połączyć dwie przyjemności w jedną. Już dziś zostanie zainaugurowana seria aktywnych czwartków, czyli bezpłatnych treningów z instruktorami, które będą się odbywać w Parku Starego Browaru.

To kolejna, po zajęciach jogi, okazja do bezpłatnego treningu w Parku Starego Browaru. Aktywne czwartki będą obejmować rozgrzewkę, trening i streching na zakończenie zajęć. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów z siłowni. Każde z nich poświęcone będzie innej partii ciała.

Podczas treningu łączone są ćwiczenia zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję oraz te poświęcone poszczególnym grupom mięśniowym. Zajęcia przygotowane zostały z myślą o tych, którzy dążą m.in. do eliminacji tkanki tłuszczowej, wzmocnienia całego ciała i uzyskania wszechstronnej sprawności fizycznej.

Udział w treningach w Parku Starego Browaru jest bezpłatny. Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek do końca sierpnia o godzinie 18:00. W przypadku złej pogody będą jednak odwoływane.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA