Spotkanie konsultacyjne w sprawie kolejnego etapu budowy trasy tramwajowej na Naramowice

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

W przyszłą środę odbędzie się spotkanie konsultacyjne w sprawie drugiego etapu budowy trasy tramwajowej na Naramowice. Będzie można wyrazić swoją opinię na temat przedstawionej koncepcji trasy, w tym tego jak ma ona wyglądać od pętli Wilczak do skrzyżowania ul. Małe Garbary i Estkowskiego.

Obecnie realizowany etap inwestycji obejmuje odcinek od pętli Wilczak do przystanku przy ul. Błażeja. Kolejny dotyczyć będzie trasy od Wilczaka przez ul. Szelągowską i Garbary do zbiegu ul. Małe Garbary i Estkowskiego.

Tego, jak ma wyglądać ten fragment trasy będzie można dowiedzieć się z przygotowanej koncepcji, która zostanie przedstawiona podczas spotkania z mieszkańcami w przyszłym tygodniu.

Celem powstania trasy na Naramowice jest usprawnienie komunikacji i transportu miejskiego, poprzez połączenie szybkim i bezpośrednim dojazdem Naramowic z centrum Poznania.

Inwestycja obejmuje również m.in. przebudowę ul. Szelągowskiej, wiaduktu kolejowego stacji Poznań Garbary, a także obecnej i nowej infrastruktury rowerowej.

Podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się 12 czerwca, mieszkańcy będą mogli dzielić się swoimi uwagami i opiniami na temat przedstawionej koncepcji i planów. Konsultacje rozpoczną się o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 40 przy ul. Garbary 82.

Uwagi i opinie będzie można także przekazywać pocztą elektroniczną i tradycyjną do ZTM do 3 lipca 2019 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA