Wypadek na ul. Hlonda - świadkowie ugasili pożar samochodu, w którym był zakleszczony kierowca

Autor: A. Karczewska vid. Spotted: MPK Poznań
REKLAMA

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak świadkowie gaszą pożar samochodu, który w piątek wieczorem najpierw rozpędzony uderzył w autobus, a następnie dachował i stanął w płomieniach. W pojeździe zakleszczony był kierowca, co oznacza, że osoby, które ruszyły do walki z płomieniami, prawdopodobnie uratowały mu życie.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. Samochód rozpędzony wjechał na skrzyżowanie na ul. Hlonda, uderzył w autobus, a następnie dachował i stanął w płomieniach. Świadkowie natychmiast rzucili się z pomocą używając do gaszenia pożaru kilkunastu gaśnic. Dzięki temu, udało się opanować sytuację jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać akcję gaszenia pojazdu i próby otwarcia drzwi od samochodu, w celu uwolnienia kierowcy.

Kierowca samochodu był zakleszczony w pojeździe, a do jego uwolnienia strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poszkodowany został przekazany ratownikom, którzy przewieźli go do szpitala.

Jak relacjonował kierowca autobusu, w który uderzył samochód, kierujący samochodem "nie wykazywał żadnej reakcji hamowania".

W sprawie prowadzone jest śledztwo. Stan poszkodowanego nie jest znany.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA