Kuba, Tajlandia, Seszele i wiele innych - nowe połączenia z lotniska Poznań-Ławica

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Z Poznania na Kubę, Seszele, do Tajlandii i RPA? Od jesieni będzie to możliwe! To jednak nie koniec, ponieważ nowych połączeń będzie jeszcze więcej w ramach nowych ofert czarterowych.

Jak dziś poinformowano, pasażerom poznańskiego przybędzie kilka ofert. Od jesieni 2019 roku będą mogli wybrać się na Kubę, Jamajkę, Dominikanę, Mauritius, Cypr, Szeszele, do Tajlandii, RPA, Tanzanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Choć część z tych kierunków już teraz jest realizowana z Ławicy, co oznacza, że nowe oferty to wzrost konkurencyjności, a zarazem atrakcyjności dla klienta, to szczególnie cieszą nowe połączenia.

Podczas ogłaszania nowości podkreślono, że poznańskie lotnisko jest jednym z najlepszych w Polsce, które pozwala na sprawne obsłużenie m.in. podróżnych korzystających wakacyjnych ofert biur podróży.

„Nasz port lotniczy oferuje wszechstronne możliwości wakacyjne dla turystów korzystających zarówno z połączeń czarterowych, jak i z linii regularnych oraz low cost. W trosce o wygodę każdego Pasażera w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę m.in. rozbudowaliśmy terminal, rozszerzyliśmy liczbę rejsów, budujemy nowoczesny hotel i powiększyliśmy znacząco liczbę miejsc parkingowych.”
Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-ŁawicaNa terenie lotniska kilkudziesięciu agentów turystycznych poznało atrakcyjne możliwości wylotów z Poznania przedstawione przez touroperatora.

Nowe połączenia czarterowe to dobra wiadomość nie tylko dla poznaniaków, ale także podróżnych z całego regionu. Bogata oferta nie tylko daje więcej możliwości wyboru wymarzonych wakacji, ale również wpływa na konkurencyjność, a tym samym na stałe podnoszenie jakości usług przez biura podróży.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA