Studio Browar Piątek: Odkrywamy nieznane!

Autor: Anna Drzazga
REKLAMA

Czy dalibyście sobie wkłuć igłę pod paznokieć? Po naszym dzisiejszym programie jest taka szansa. Pokażemy Wam na czym polega akupunktura i kiedy warto sięgnąć do alternatywy medycyny konwencjonalnej.  Naszą przewodniczką po świecie medycyny chińskiej będzie Małgorzata Tomaszewska - Cichocka.

Zabierzemy Was również na inną niż zwykle - czyli alternatywną wycieczkę po Poznaniu. Nasze miasto okiem urban explorera - Marka Hoffmana, który odkryje przed nami to co normalnie dla Poznaniaków zakryte i niedostępne! 

Specjalistą od odkrywania  jest również nasz znakomity gość - profesor Marcin Ignaczak, kierownik Projektu Kolegiata, który opowie o niezwykłym znalezisku dokonanego przez poznańskich archeologów  w ruinach kolegiaty na placu Kolegiackim. 

A na koniec alternatywa dla gitary Czyli Cały Poznań Ukulele Nazwa  ukulele wywodzi się z języka  hawajskiego  w którym słowo  ʻukulele , można rozumieć jako połączenie słów:  ʻuku  (pchła) i  lele  (skakać). (źr. Wikipedia) Opowiemy Wam co będzie się działo podczas festiwalu Cały Poznań Ukulele i zagramy na tym magicznym instrumencie!  

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA