Kultowy „Berek – czyli upiór w moherze” powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Nie trzeba znać fabuły pierwszej części, żeby świetnie bawić się z naszymi bohaterami w drugiej. Anna (Ewa Kasprzyk) i Paweł (Antoni Pawlicki) to para sąsiadów, których kiedyś połączyła… nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, ona jest bowiem konserwatywną starą panną z nieślubnym dzieckiem, on uroczym i szalenie przystojnym gejem – ich wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię. Dobra zmiana – bez dwóch zdań! Może nawet za dobra…

Kiedy bezustanna i nader intensywna obecność Anny w życiu sąsiada doprowadza jego związek do rozpadu, Paweł postanawia coś z tym zrobić i znaleźć sąsiadce inne zajęcie. Pytanie jest jedno - co może skutecznie odwrócić uwagę starszej Pani od niego?

Oczywiście mężczyzna! Problem w tym, że Anna, powodowana wyrzutami sumienia, wpada na niemal identyczny pomysł i rozpoczyna poszukiwania nowego partnera dla Pawła. Szykują się więc dwie randki w ciemno! Co z nich wyniknie? Sprawdźcie sami!

Niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor, świetna obsada i dobra zabawa gwarantowane!

Komedię, napisaną przez Marcina Szczygielskiego, wyreżyserowaną przez samą Ewę Kasprzyk będzie można zobaczyć w Poznaniu, na deskach Kina Teatru Apollo, dzięki Agencji Artystycznej WojArt. Spektakl będzie grany aż 4 razy. Dwa razy w czwartek 6 czerwca o godz. 18:00 i 21:00 oraz kolejne dwa spektakle odbędą się 7 czerwca o tych samych godzinach.

Obsada: Ewa Kasprzyk, Maria Niklińska, Daniel Olbrychski, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Łukasz Płoszajski

Cena biletu 120zł

www.wojart.pl

Tel. 609 399 939

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA