Spędź Dzień Dziecka z LEOPARKIEM i otrzymaj dodatkowe zaproszenia w prezencie!

Autor: Redakcja Codzienny Poznań
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Centrum Zabaw Leopark to miejsce w Starym Browarze w Poznaniu, które z pewnością polubią rodzice i ich dzieci. Mieści się na poziomie 0 Pasażu, a wyróżniają go nie tylko niepowtarzalny design, ale także bogate wyposażenie oraz ciekawa oferta, w tym także bilety całodniowe.

Leopark to nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci i rodzin, w którym znajduje się przestrzeń do spontanicznej zabawy jak i kreatywnych aktywności. Dzieci mają tu do dyspozycji m.in.: tor przeszkód z ruchomymi elementami, labirynt, równoważnie, linowe mostki, bezpłatne armatki pneumatyczne strzelające gąbczastymi kulkami, trampoliny i niesamowite zjeżdżalnie. Dostępny jest także kącik maluszka. Dla wymagających klientów przygotowano również tor gokartowy z motorami oraz różnorodne animacje zaplanowane z myślą o najmłodszych i różnych okazjach.

Leopark w poznańskim Starym Browarze wyróżnia się designem i dbałością o szczegóły. W ciekawie 
zaaranżowanej przestrzeni organizowane są różne wydarzenia, w tym m.in. dziecięce urodziny oraz eventy firmowe dla dzieci pracowników. Oferta Leoparku skierowana jest także do placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola), które mogą podjąć współpracę w ramach promocji aktywnego i zdrowego trybu życia wśród dzieci.


Plac zabaw w Starym Browarze to jedna z placówek sieci Leopark w Polsce. Poza Poznaniem jest ona obecna także w Krakowie, Bielsku-Białej, Lublinie, Stalowej Woli i Gliwicach.

Centra zabaw Leopark są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wieku od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę i stanowić doskonałą alternatywę dla gier komputerowych. Misją sieci jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę.

Place Leopark posiadają nowoczesne wyposażenie, dostarczane przez lidera w budowie rodzinnych parków rozrywki w Europie. Od lat firma współpracuje z międzynarodową grupą ELI Play. Wszystkie urządzenia odpowiadają standardowi EU - DIN EN 1176-10, co jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu. Place Leopark przechodzą odbiór techniczny i regularne kontrole, wykonywane przez niemiecką firmę VDH (Verband Deutscher Hallenspielplätze).

Poza niepowtarzalnym designem oraz bogatym wyposażeniem, Leopark wyróżnia się także swoją ofertą. Dostępne są bilety całodniowe, co oznacza, że rodzice mogą np. zabrać dziecko na obiad, a potem bez problemu powrócić do dalszej zabawy!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowano specjalną promocję. Każdy, kto zakupi bilet 1 czerwca, otrzyma drugą wejściówkę gratis. Dodatkowe bilety będzie można wykorzystać od 2 czerwca do końca 2019 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA