Zakończył się kolejny etap modernizacji pływalni w Parku Kasprowicza. Co zmieniono?

Autor: A. Karczewska fot. PIM
REKLAMA

Zakończył się drugi etap modernizacji terenu pływalni w Parku Kasprowicza. Wybudowano nowy budynek kas, a także zwiększono powierzchnię zaplecza socjalnego. Co jeszcze czeka na poznaniaków w nowym sezonie?

Zmodernizowana pływalnia cieszyła się dużym zainteresowaniem w ubiegłym sezonie. Jak się szybko okazało, nie był to koniec prac związanych z obiektem.

Od nowego sezonu będzie można kupować bilety w nowym budynku kas. Zakończono już jego budowę i dokonano odbiorów, a w najbliższym czasie zostanie wyposażony.

Podczas pierwszego po modernizacji sezonu uważnie obserwowano funkcjonowanie obiektu i odnotowywano uwagi zarówno użytkowników jak i pracowników. Dzięki temu możliwe było określenie koniecznych do przeprowadzenia dalszych prac i zmian.

Prace rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku. Poza budową nowego budynku kas, powiększono również powierzchnię zaplecza socjalnego. Cały teren został ogrodzony i zamontowano na nim ławki.

Dodatkowo, zagospodarowano również zieleń, o którą dbać będzie automatyczny system nawadniania, składający się z ponad 200 dysz.

W pobliżu pływalni zamontowano również urządzenia do street workoutu.

Drugi etap modernizacji pływalni w Parku Kasprowicza kosztował 2 miliony złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA