Nowe mieszkania - Poznań Wilda

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Poznań to rewelacyjna lokalizacja na zakup mieszkania lub domu z kilku powodów. Po pierwsze, jest to metropolitalne miasto ze wszystkimi jego urokami – oferta kulturalna, liczne teatry, kina, festiwale. W Poznaniu zawsze coś się dzieje, a życie kwitnie nie tylko w ciągu dnia.

Piękna wiosna na Wildzie

Właściwie przez całą dobę miasto ma coś do zaoferowania. Na pewno nie jest nudno. A poza ofertą kulturalną na bardzo wysokim poziomie, Poznań jest miastem, w którym po prostu można odetchnąć. Dwa jeziora położone w centrum – Jezioro Maltańskie oraz Rusałka, przyciągają i cieszą, szczególnie upalnym latem. Tu złapiesz oddech i ze świeżą głową będziesz mógł czerpać z uroków miejskiego życia. Wiosną oraz latem jest tu szczególnie pięknie. Zieleń nieśmiało budzi się do życia, miejskie uliczki wypełniają barwne kwietniki, a zieleniące się drzewa rzucają kojący cień. Poznań to miasto relaksu i inspiracji do twórczej pracy. Miejsce, w którym zachowasz balans między pracą a odpoczynkiem.

Nowe mieszkania - Poznań Wilda

Wilda to dzielnica usytuowana tuż obok centrum miasta. Ulica 28 czerwca 1956 r. ciągnie się od wysokości Dworca Głównego aż po Dębiec. Firma virke.pl zainwestowała w to miejsce widząc ogromny potencjał tej lokalizacji. W efekcie finalnym do dyspozycji będą przepiękne mieszkania na sprzedaż praktycznie w samym centrum Poznania.

Tajemnicza i piękna Wilda

Wilda pociąga i motywuje. Jest pełna pięknych, niedostępnych każdemu miejsc. To dzielnica, które właśnie teraz będzie się rozwijać. Zabytkowe kamienice czy nieużytki poddawane są renowacji. Ulice pięknieją z dnia na dzień, głównie za sprawą zieleni, która otula każdą z nich. Tu złapiesz oddech, nie tracąc jednocześnie kontaktu z bijącym w szybszym tempie centrum miasta. Świetne połączenie komunikacyjne pozwoli na szybkie przemieszczanie się między domem a centrum oraz Starym Rynkiem. Ciekawie, zielono i oryginalnie. Wilda rozkwita z roku na rok i to widać - pojawiają się nowe knajpki, restauracje, kawiarnie. Pełno tu działań oddolnych oraz inicjatyw społecznych. Bliskość Parku Jana Pawła II, Dworca Głównego oraz Starego Browaru czyni mieszkania w tym miejscu bardzo atrakcyjnymi. Na stronie virke.pl znajdziesz plany mieszkań oraz wizualizacji zagospodarowania przestrzeni w tym miejscu. Zobacz, jak jest uroczo. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą okolicą i odkrywania tylko sobie znanych miejsc.

Zielone płuca miasta

Miasto musi oddychać. Poznań ma tę niebywałą zaletę, że posiada bardzo dużo rozległych obszarów zielonych i parków właściwie w samych centrum miasta. Życie w zgodzie z przyrodą wycisza i uspokaja. W tym mieście zadbasz o równowagę. Będzie aktywnie i spokojnie. Poznań nie jest duży i to jest jego największy atut - nie stracisz czasu na dojazdy, a jednocześnie będziesz mógł korzystać z bogatej oferty dużego miasta. Jeśli chcesz wiedzieć, jak w przyszłym roku będzie wyglądać ul. 28 czerwca 1956 roku, zajrzyj do galerii na www.virke.pl, - znajdziesz tu wizualizację nowych mieszkań oraz szczegółowe projekty. Decydując się na mieszkanie na Wildzie, wybierzesz komfort i dobrą lokalizację.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA