Kolejna po „Akompaniatorze” komedia Teatru Muzycznego

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

 Kwartetopowiada o losach byłych śpiewaków operowych, którzy po wielu latach rozłąki spotykają się ponownie w luksusowym domu spokojnej starości.

DobrodusznaCissy, dystyngowany Reggie i rubaszny Wilf wspominają czasy świetności, kiedy byli podziwiani przez publiczność, a ich nazwiska nie schodziły z czołówek gazet. Te piękne chwile przerywa wizyta byłej żonyReggiego, divy operowej Jean Horton. Nie dość, że z każdą kolejną minutą atmosfera gęstnieje, tow dodatku Jean nie chce wystąpić w kwartecie z „Rigoletta” Verdiego, z którym cała czwórka święciła triumfy. Czy ta historia zakończy się klasycznym happy endem?

Kwartet” napisał brytyjski dramaturg, powieściopisarz i scenarzysta filmowy Ronald Harwood, autorsłynnego „Garderobianegoi scenarzysta Pianisty” Romana Polańskiego. W 1999 roku odbyła się premiera na londyńskim West Endzie. W 2002 roku przedstawienie w Teatrze Telewizji wyreżyserował Zbigniew Zapasiewicz, a w obsadzie oprócz reżysera znalazła się między innymi Maja Komorowska.W 2012 roku odbyła się premiera wersji filmowej w reżyserii Dustina Hoffmana.

PREMIERA: 25.05.2019 godz. 19:00
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: 24.05.2019 godz. 19:00SPEKTAKLE: 26 i 30.05 godz. 19:00

BILETY w cenie 20-70 zł dostępne w Kasie Teatru oraz online na www.teatr-muzyczny.pl i Bilety24.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA