Jaka będzie pogoda we wtorek?

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Wtorek przyniesie przelotne opady deszczu w całym kraju, a na północy i wschodzie pojawią się także burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 23 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w zachodniej Wielkopolsce. Powieje wiatr umiarkowany, w porywach burzowych osiągający prędkość do 70 kilometrów na godzinę. Nadciągnie z południowego wschodu.


W środę na zachodzie i południu kraju mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a na pozostałym obszarze Polski prognozuje się burze. Na termometrach zobaczymy od 17 st. C na Podkarpaciu do 22 st. C na Suwalszczyźnie. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, tylko w porywach burzowych może rozpędzić się do 70 km/h.

W czwartek jedynie na Pomorzu będzie pogodnie. W pozostałych rejonach kraju pojawią się opady deszczu, a na Suwalszczyźnie spodziewane są także burze. Słupki rtęci podskoczą do 17 st C na Podkarpaciu i do 22 st. C na Suwalszczyźnie. Powieje umiarkowanie, z północnego zachodu. W burzach wiatr osiągnie prędkość do 70 km/h.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA