Uniwersytet Ekonomiczny świętuje!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Już dziś na obchody Dnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To coroczne święto społeczności akademickiej naszej uczelni. Co roku w programie znajdują się wydarzenia o charakterze merytorycznym i kulturalnym. Część z nich ma już swoją ugruntowaną tradycję.

Po raz 10. zorganizowany zostanie wernisaż plakatów o tematyce ekonomicznej. Swoją kolejną odsłonę będzie miał również piknik na dziedzińcu gmachu głównego. Uatrakcyjni go konkurs kulinarny oparty o przepisach kuchni różnych stron świata.  

Jednym z głównych punktów programowych będzie debata społeczno-ekonomiczna. Prelegenci dyskutować będą o pokoleniu wchodzącym na rynek pracy, jego wartościach, priorytetach i celach, a także kompetencjach, jakie Uczelnia powinna przekazywać jego przedstawicielom w oparciu o prognozy dotyczące zmian cywilizacyjnych.

Kulminacyjnym punktem uroczystości będzie gala z koncertem gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Anny Jurksztowicz.

Plan godzinowy Dnia UEP 2019:

10:00 - wernisaż plakatów zgłoszonych do konkursu na plakat ekonomiczny pod patronatem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Rektora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (budynek CEUE, ul. Towarowa 55),

11:00 - Debata Akademicka pt. „Pokolenie nowej generacji” (sala 4.1, CEUE, ul. Towarowa 55),

13:00 - piknik dla pracowników uniwersytetu (dziedziniec gmachu głównego UEP, al. Niepodległości 10),

19:00 - wieczór galowy Dnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu połączony z wręczeniem medali i odznaczeń pracownikom UEP oraz nagród 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA