Trwają zapisy na XIV Spartakiadę Seniorów

Autor: AK fot. POSiR
REKLAMA

Jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia można zapisywać się na Spartakiadę Seniorów, która odbędzie się na początku czerwca w Poznaniu. Impreza odbywać się będzie już po raz czternasty.

Spartakiada Seniorów organizowana jest przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. To impreza skierowana do poznańskich seniorów, którzy ukończyli lub kończą 55. rok życia. Tegoroczna edycja będzie już czternastą w historii. Odbędzie się w dniach 3-6 czerwca.

Podczas czterech dni zawodów, seniorzy będą rywalizować ze sobą w dyscyplinach takich jak m.in. rzut piłeczką palantową, pływanie w stylu dowolnym, bowling, bieg na 60 i 400 metrów, szachy, warcaby i tenis stołowy.

Konkurencje odbywać się będą na terenie obiektów POSiR - na pływalni Chwiałka, Stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego (Śródka), Oddziale POSiR Rataje, a także w Szkole Podstawowej numer 50 na Starym Żegrzu.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, dyplom i koszulkę. W szczególny sposób uhonorowani zostaną najstarsi zawodnicy. Tradycyjnie już, po zakończeniu zawodów sportowych, uczestnicy zostaną zaproszeni na piknik.

Zapisy na Spartakiadę wciąż trwają - termin upływa 24 maja.

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji Spartakiady Seniorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny:
- w siedzibie POSiR – ul. J. Spychalskiego 34, pokój nr 201,
- w Oddziale MOS – ul. Gdańskiej 1,
- na stronie internetowej
    
Wypełniony formularz należy osobiście złożyć w siedzibie POSiR – ul. J. Spychalskiego 34, pokój nr 201 lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: POSiR – ul. J. Spychalskiego 34, 61 – 553 Poznań z dopiskiem „Spartakiada Seniorów”.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA