"Powstańcza Opowieść" - kilkaset bezpłatnych wejściówek na wyjątkowe widowisko dostępnych od jutra

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

Historia Powstania Wielkopolskiego zilustrowana w formie pieśni patriotycznych przez muzyków, aktorów i rekonstruktorów to w skrócie opis widowiska „Powstańcza Opowieść”, jakie można zobaczyć w ramach Poznańskich Dni Rodziny. Od jutra będzie można odebrać bezpłatne wejściówki na wydarzenie.

Widowisko przedstawia historię Powstania Wielkopolskiego przy pomocy aranżacji pieśni patriotycznych zarówno wielkopolskich jak i ogólnopolskich. Utwory zostały połączone w całość, by wspólnie stworzyć „Powstańczą Opowieść”. Dzięki rekonstruktorom będzie można obserwować odtworzenie wydarzeń, które będą przedstawiane.

Koncert odbędzie się 20 maja o godzinie 17:00 w Auli Artis Collegium da Vinci. Organizowany jest w ramach Poznańskich Dni Rodziny, przy współpracy z Wielkopolskim Muzeum Niepodległości, dlatego obowiązywać będą bezpłatne wejściówki, których odbiór możliwy będzie od jutra, 15 maja do piątku, 17 maja w godzinach 10:00 do 18L00 oraz 18 maja w godzinach od 12:00 do 17:00 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych, ul. Ratajczaka 44.

Dostępnych będzie 400 darmowych biletów. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA