Poniedziałkowy szczyt komunikacyjny i korki na poznańskich ulicach

Autor: AK fot. archiwum
REKLAMA

Zakorkowana ul. Lutycka, a także częściowo ul. Dąbrowskiego na nitce w kierunku centrum miasta. Korkuje się również ul. Wojska Polskiego, Niestachowska i św. Wawrzyńca.

Korki w rejonie przebudowywanego mosty Lecha - szczególnie na ul. Bałtyckiej, Głównej, Gdyńskiej i Hlonda. Korkują się również ul. Gnieźnieńska oraz św. Michała.

Na ul. Warszawskiej, na nitce w kierunku Ronda Śródka korek od wysokości Term Maltańskich. Kierowcy stoją także chcąc przejechać w kierunku centrum miasta przez ul. Wyszyńskiego i Estkowskiego.

Dojazd do Ronda Rataje od strony trasy katowickiej zakorkowany od wysokości ul. Milczańskiej. „Stoi” również most Królowej Jadwigi i trasa do AWF.

W rejonie Starołęki najgorzej wygląda przeprawa przez Wartę - korek na ul. Hetmańskiej w kierunku Rataj już od skrzyżowania z ul. Dolna Wilda. W przeciwnym kierunku korek zaczyna się za Rondem Żegrze i sięga do Ronda Starołęka. Zakorkowana także ul. Starołęcka i dojazdowe do niej.

Korki czekają na kierowców również w rejonie ul. 28 Czerwca 1956 roku, Opolskiej, Czechosłowackiej i Drodze Dębińskiej.

W centrum najbardziej zakorkowane są ul. Grobla, Wierzbowa, Mostowa, Garbary, al. Niepodległości i Pułaskiego oraz Szelągowska.

Wolna jazda również na trasie S11 w kierunku Poznania od wysokości Jaryszek aż do zjazdu na autostradę A2,. Korki także na ul. Ostrowskiej i Tarnowskiej.

Spowolnienie ruchu widoczne również na autostradzie A2 na nitce w kierunku Świecka, między węzłami Poznań - Krzesiny i Poznań - Komorniki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA