Miejska Mila w Starym Browarze - będą biegać po centrum handlowym

Autor: A. Karczewska fot. J. Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Bieg sztafetowy w… centrum handlowym? Już w niedzielę będzie można to zobaczyć i wcale nie chodzi tu o bieg po promocyjne ceny w sklepach. Na terenie Starego Browaru odbędzie się charytatywny bieg sztafetowy Miejska Mila (5 x 1609 m).

Inicjatorem wydarzenia jest zespół Pomaganie przez Bieganie, a organizowane jest przy współpracy ze Starym Browarem. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz podopiecznych fundacji Dar Szpiku.

Zawodnicy rozpoczną bieg w Parku Starego Browaru od strony ul. Ogrodowej i Ratajczaka. Następnie wbiegną na parking podziemny od strony ul. Kościuszki, by dalej ścigać się przez Pasaż i zakończyć bieg na Dziedzińcu.

Nietypowy wyścig to atrakcja zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i dla amatorów. To także atrakcja dla widzów.

W wyścigu wystartują 5-osobowe sztafety, w skład których muszą wchodzić co najmniej 2 kobiety. Każdy zawodnik pobiegnie na dystansie 1 mili - 1609 metrów.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie także dziecięcy Bieg Gzuba na dystansie około 500 metrów oraz Miejska Mila Senior dla 3-osobowych zespołów z zawodnikami w wieku 60+. Zaplanowano również Piknik Rodzinny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA