Po Wielkim Grillowaniu czas na Polibuda Open Air 2019!

Autor: A. Karczewska fot. Mikołaj Rój archiwum
REKLAMA

Studenci jeszcze nie zdążyli odpocząć po Wielkim Grillowaniu na Kampusie Morasko UAM, a już dziś rozpocznie się kolejna plenerowa impreza studencka - Polibuda Open Air 2019 na Kampusie Piotrowo, która potrwa do soboty. Na uczestników czekać będzie dobra zabawa i muzyka. Na scenie pojawią się m.in. Nocny Kochanek i Bracia Figo Fagot.

Polibuda Open Air to kolejna impreza związana ze środowiskiem studenckim, która na stałe wpisała się w wiosenny kalendarz wydarzeń w mieście. Nie jest jednak przeznaczoną jedynie dla studentów i absolwentów Politechniki Poznańskiej, którzy na teren wejdą za darmo - bawić mogą się wszyscy, jednak muszą kupić bilety.

Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła około 30 tysięcy uczestników. W tym roku, spodziewany jest podobny wynik.

Co znalazło się w tegorocznym programie wydarzenia? Nikt z pewnością nie będzie głodny, ponieważ grillowanie kiełbas przez uczestników to stały element wydarzenia. Na ruszt przynoszone są najróżniejsze rzeczy - według własny preferencji. Wszystko jednak z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.

Nie zabraknie Strefy Animacji, która co roku zaskakuje uczestników nowymi pomysłami i atrakcjami. Po raz kolejny będzie można np. skoczyć na bungee. Przygotowano także szereg gier, zabaw i najróżniejszych konkurencji.

Ważnym elementem POA są koncerty. Dziś na scenie pojawią się: The Black Bones, Late Nights i Lej Mi Pół. Gwiazdą wieczoru, która rozpali zmysły wielu będzie Nocny Kochanek, czyli polski zespół rockowy. Na koniec o „dobry bit” zadba DJ Wajs.

Jutro, 11 maja, na scenie będzie można zobaczyć: Drope, CoolCat, Łydka Grubasa, a na koniec pojawią się Bracia Figo Fagot. Po nich o muzykę postara się Hazel.

Jak podkreślają organizatorzy, Festiwal to przede wszystkim dobra atmosfera i zabawa.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA