IX Wystawa Zwierząt Egzotycznych na Uniwersytecie Przyrodniczym już w weekend

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

W najbliższy weekend odbędzie się IX Wystawa Zwierząt Egzotycznych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na odwiedzających czekać będzie ponad 200 gatunków, w tym gadów, płazów i stawonogów. Będą także porady hodowców i pasjonatów oraz konkursy.

Już po raz kolejny będzie można z bliska podziwiać okazy fascynujących zwierząt egzotycznych. Na Uniwersytecie Przyrodniczym pojawi się ponad 200 gatunków, z których najwięcej będzie gadów, płazów i stawonogów.

Podczas wydarzenia pojawi się 60 wystawców, hodowców i pasjonatów, którzy zaprezentują swoje okazy, a także opowiedzą o nich i udzielą fachowych porad dotyczących chowu i hodowli. Co jest największym wyzwaniem i z czym wiąże się hodowanie takich gatunków? To tylko jedno z pytań, na które odpowiedzi będzie można uzyskać w weekend.

Przygotowano także konkursy, w których do wygrania będą gadżety wydarzenia oraz te ufundowane przez partnerów i sponsorów Wystawy.

Wydarzenie ma na celu przede wszystkim edukację nie tylko najmłodszych poznaniaków. Organizatorzy podkreślają również możliwość integracji środowiska przyrodników, hodowców i biologów.

Wydarzenie odbywać się będzie w sobotę i niedzielę, 11 i 12 maja, w godzinach 10:00-16:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA