Spotkanie konsultacyjne w sprawie rewitalizacji ul. Kwiatowej

Autor: A. Karczewska fot. google maps
REKLAMA

Jaka przyszłość czeka ul. Kwiatową? Przez lata mieszkańcy i przedsiębiorcy wskazywali, że jest ona zaniedbywana w planach rewitalizacyjnych. Teraz ma się to zmienić, a ulica ma zyskać nowy blask. Pierwszym krokiem ku zmianom będą jednak konsultacje społeczne, a już dziś odbędzie się spotkanie w tej sprawie.

Ul. Kwiatowa kiedyś stanowiła łącznik między ul. Półwiejską, Rybaki i Łąkową, jednak jak wskazują miejscowi radni, przez lata zatraciła ona swój pierwotny charakter.

Wkrótce ma się to zmienić, a ulica na odcinku od ul. Półwiejskiej do ul. Rybaki zostanie zrewitalizowana. Główne założenia przyjmują ul. Kwiatową jako spójną, wpisującą się w najbliższe otoczenie i tworząca wspólną całość z odnowioną ul. Rybaki.

Pierwszym etapem zmian mają być jednak rozpoczynające się dziś konsultacje społeczne, dzięki którym znane będą oczekiwania i wnioski mieszkańców i przedsiębiorców, a także ich wizja na przyszłość ul. Kwiatowej.

Już dziś, w Zespole Szkół Budownictwa numer 1 przy ul. Rybaki 17, o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami. Będzie to okazja do zapoznania się z planami i dyskusją nad projektem.

Konsultacje społeczne potrwają do 23 maja. Uwagi można zgłaszać mailowo na adres kwiatowa@zdm.poznan.pl lub na piśmie, dostarczając je do siedziby ZDM przy ul. Wilczak 17.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA