Ogromne korki w Poznaniu i okolicach

Autor: AK fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Popołudniowy szczyt komunikacyjny w połączeniu z deszczem przyniósł poznańskim kierowcom ogromne korki na ulicach miasta i dojazdowych. Trudno znaleźć rejon, w którym przejazd byłby płynny przez dłuższy odcinek drogi.

Mocno zakorkowana jest ul. Głogowska na wysokości Górczyna - korek zaczyna się przed ulicą Ostatnią i sięga do ul. Krauthofera. Korki także na ul. Palacza, Ściegiennego, Arciszewskiego, Promienistej, Taczanowskiego, Ostatniej i Leszczyńskiej.

Kierowcy stoją w korkach na ulicach: Grochowskiej, Grunwaldzkiej i  odcinkowo na ul. Bukowskiej.

Zakorkowana ul. Dąbrowskiego na nitce w kierunku centrum już od ul. Lutyckiej. Korek także na samej ul. Lutyckiej, Wojska Polskiego, św. Warzyńca, Druskienickiej, Strzeszyńskiej, Obornickiej, Witosa i Niestachowskiej.

Mocno spowolniony ruch czeka kierowców na ul. Naramowickiej, Lechickiej, Serbskiej, Bałtyckiej i Gdyńskiej.

Korkuje się ul. Górecka, Czechosłowacka, a także Dolna Wilda na odcinku od ul. Piastowskiej do Hetmańskiej. Korek również na samej ul. Hetmańskiej - odcinkowo niemal na całej długości.

Korek na ul. 28 Czerwca 1956 roku, Wierzbięcice i Drodze Dębińskiej w kierunku AWF.

Jadący od Mostu Dworcowego utkną w korku od wysokości Dworca PKP aż do Ronda Rataje. Zakorkowany także most Królowej Jadwigi na nitce w kierunku centrum.

Kolejki smaochodów na ul. Strzeleckiej, Kazimierza Wielkiej, Garbary, Ratajczaka, a. Niepodległości, Małe Garbary, Estkowskiego, Wyszyńskiego i Szelągowskiej.

Kierowcy stoją również na ul. Jana Pawła II na nitce od Ronda Śródka do Ronda Rataje.

Korki również na autostradowej obwodnicy Poznania, szczególnie na nitce w kierunku Warszawy oraz w Komornikach na nitce wylotowej z Poznania, Przeźmierowie i Suchym Lesie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA