Rozpoczęły się IX Dni Przedsiębiorczości Poznań

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Rozpoczęły się IX Dni Przedsiębiorczości Poznań, które potrwają do końca tygodnia. Podczas pięciu dni odbędą się takie wydarzenia jak m.in. "Startup Poznań", "Influencer life" i "I love commerce".

Dni Przedsiębiorczości Poznań jest wydarzeniem cyklicznym, podczas którego poruszane są różne aspekty szeroko pojętego biznesu. To okazja zarówno do znalezienia inspiracji na założenie własnej firmy jak i pomysłu na rozwój już działającego interesu.

Uczestnicy dowiadują się m.in. gdzie można znaleźć źródła finansowania firmy i partnerów biznesowych, a także jak wygląda proces założenia własnej działalności od strony formalnej.

"Dla doświadczonych przedsiębiorców to doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych czy otwarcia się na współpracę z uczelniami . To także pouczające spotkanie dla osób, które dopiero myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej albo po prostu interesują się przedsiębiorczością. Program wydarzenia jest tak bogaty, że każdy - niezależnie od doświadczenia w branży - na pewno znajdzie w nim coś dla siebie."
Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni prezydenta Poznania

Podczas tegorocznej edycji odbędzie się pięć głównych wydarzeń. Dzisiaj odbyła się Gala Finałowa Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, a także blok "Startup Poznań".

Na jutro zaplanowano "Poznań Biznes Partner", podczas którego będą poruszane tematy związane z m.in. z rozwojem kompetencji własnych i zespołu, przywództwem, a także technikami negocjacyjnymi i wywieraniem wpływu społecznego w biznesie.

W piątek przyjdzie czas na "I Love Commerce", czyli konferencję, podczas której będzie można poznać "nowe oblicze handlu". Uczestnicy poznają sposoby skutecznej sprzedaży na platformach typu eBay czy Amazon, a także jak poruszać się na innych niż Google systemach reklamowych.

W weekend odbędzie się Influencer Live Poznań, czyli wydarzenie, na którym pojawią się najbardziej rozpoznawalni twórcy internetowi. Wystąpi 60 prelegentów i ekspertów w swoich dziedzinach, a wśród nich znaleźli się m.in. Red Lipstick Monster, Janina Bąk, AbstraTV, Beksy, Karol Paciorek, Martin Stankiewicz, Maciej Dąbrowski, Szparag, Ajgor Ignacy i wielu innych.

Dni Przedsiębiorczości są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA