"To nasze narzędzie pracy" - schronisko dla zwierząt prosi o przysmaki dla psów

Autor: AK fot. Schronisko dla zwierząt w Poznaniu
REKLAMA

Każdy lubi łakocie, ale nie każdy może je dostać i nie wynika to z diety czy przekonań. Czasem jest się schroniskowym psem, w którym skończyły się zapasy smakołyków dla czworonożnych przyjaciół człowieka. Poznańska placówka apeluje o przynoszenie „smaczków” dla psów.

W poznańskim schronisku skończyły się psie przysmaki. Smakołyki są nie tylko przekąską dla dobrego samopoczucia zwierząt. Jak zauważa placówka, „smaczki” potrzebne są m.in. przy oswajaniu i „przełamywani lodów”, jako nagroda przy i po badaniu lekarskim czy wykonanie komendy. Jak podkreślają pracownicy - smakołyki to jedno z ich narzędzi pracy z psami.

Jako smakołyki najlepiej sprawdzą się te z dużą zawartością mięsa, a najlepiej suszone mięso, ponieważ wiele z podopiecznych schroniska nie toleruje innych przysmaków. Placówka poleca te zakupione w sklepach zoologicznych.

Przynosić można je do schroniska przy ul. Bukowskiej w godzinach pracy placówki. W razie wątpliwości, możliwy jest kontakt ze schroniskiem w celu uzgodnienia terminu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA