Targi Drone Expo po raz pierwszy na MTP razem z Expopower i Greenpower

Autor: AK fot. pixabay
REKLAMA

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczynają się targi Energii Odnawialnej i Konwencjonalnej - Expopower i Greenpower. Po raz pierwszy dołączą do nich także Targi Drone Expo. W programie targów znalazły się m.in. pokazy dronów.

Podczas targów zaprezentowane zostaną m.in. sposoby i możliwości pozyskiwania i odzyskiwania energii. W tym roku, targi Expopower i Greenpower otrzymały patronat honorowy Ministerstwa Energii i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Targi rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do czwartku, 9 maja. Skierowane są głównie do gości biznesowych, jednak przygotowano także strefę edukacyjną dla dzieci i młodzieży, w której prezentowane będą energetyczne ciekawostki, pokazy ratownictwa przedmedycznego oraz doświadczenia naukowe.

Podczas Targach odbywać się będzie także Forum Innowacyjnej Energetyki #ENERGINN 2.0, podczas której przestawione zostaną wystąpienia związane z tematyką inteligentnej energii oraz rozwiązań smart dla miast, miasteczek i aglomeracji.

W tym roku, po raz pierwszy targom Expopower i Greenpower towarzyszyć będą targi Poznań Drone Expo. W ramach wydarzenia zorganizowana zostanie m.in. strefa pokazów, w której przedstawione będą możliwości i zastosowanie dronów w praktyce, a także pokazy umiejętności pilotów dronów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA