"Poniedziałki z Klasyką" w Kinie Rialto. Na inaugurację Pożegnanie z Afryką

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Kino Rialto w Poznaniu zaprasza na wiosenną odsłonę "Poniedziałków z Klasyką", czyli cyklu, w którym na duży ekran powracają znane na całym świecie kultowe produkcje filmowe. Na inaugurację będzie można zoabczyć "Pożegnanie z Afryką".

Poniedziałki z Klasyką to okazja, by obejrzec kultowe produkcje sprzed lat na dużym ekranie. To szansa zarówno dla tych, którzy wówczas byli za młodzi lub jeszcze nie było ich na świecie, by zobaczyć film w wersji kinowej, jak i tych, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz.

Wiosenna odsłona cyklu zostanie zainaugurowana filmem "Pożegnanie z Afryką". Produkcja, która poruszyła miliony widzów na całym świecie wsparta jest dobrą grą aktorską m.in. Meryl Streep.

Film wyreżyserowany przez Sydneya Pollacka opowiada historię duńskiej pary, która wyjechaa do Kenii, by założyć tam plantację kawy. Wkrótce okazuje się, że Afryka staje się dla duńskiej pisarki w rolę której wciela się Streep, prawdziwym domem, a los mieszkańców "Czarnego Lądu" jest jej wyjątkowo bliski.

Seans został zaplanowany na poniedziałek, 6 maja, o godzinie 20:45 w Kinie Rialto. Bilety dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA