Niedziela Dniem Szczęśliwych Niedźwiedzi w Zoo Poznań

Autor: A. Karczewska fot. ZOO Poznań
REKLAMA

Przed nami ostatni dzień długiego weekendu majowego. Zoo Poznań zaprasza na kolejne spotkania w ramach majówki. Na niedzielę zaplanowano Dzień Szczęśliwych Niedźwiedzi, a także wiele innych atrakcji związanych z poznańskim ogrodem zoologicznym.

Będzie to już ostatni dzień Majówki w Zoo, która już od 1 maja przyciąga do poznańskiego ogrodu zoologicznego tłumy poznaniaków i turystów.

W niedzielę odbędzie się Dzień Szczęśliwych Niedźwiedzi. Z tej okazji, w godzinach 11:00-14:00 na odwiedzających czekać będą gry, konkursy i opowieści. Wszystko to dostępne na Tarasie Azylu Niedźwiedzi Bruntanych.

Podanto, jak zwykle przygotowano także inne atrakcje - opowieści opiekunów i pokazowe karmienia pozostałych mieszkańców zoo.

O godzinie 10:45 będzie można podejrzeć śniadanie surykatek. W godzinach 11:00-12:00 opowieści i pokazowe karmienie kóz i alpak w Ogródku Dziecięcym.

O godzinie 11:00 swoje posiłki dostaną żbiki, manule i jagurundi, a pół godziny później makaki japońskie.

Choć cały dzień będzie im poświęcony to niedźwiedzie brunatne zachęcają także do przyjścia i zobaczenia co takiego jedzą o godzinie 11:45.

Foki Nelly i Wiki po raz kolejny zapraszają do siebie o 12:15. Ci, których interesują mieszkańcy Pawilonu Zwierząt Nocnych powinni wybrać się tam o godzinie 12:30, gdy karmione będą kowari.

O Ptysiu i Szogunie, czyli emu mieszkających w Zoo Poznań będzie można posłuchać o 12:45, natomiast o 13:00 na terenie Fauny Ameryki Południowej opiekunowie porozmawiają o tapirach. O tej samej porze (13:00) na Wyspie Lemurów obok Chatki Niedźwiedzia ciekawych rzeczy będzie można dowiedzieć się o lemurach katta.

Urocze pandki rude zapraszają do siebie o 13:15, a nosorożec będzie głównym tematem opowieści o godzinie 13:30.

Co ważne, w niedzielę nadal odbywać się będzie akcja "Poznań za pół ceny", co oznacza, że bilety wstępu będą dostępne w niższych niż zwykle cenach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA