Majówkowy Piknik w Krainie Olimpia (Aktualizacja)

Autor: AK fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Scena RObocza - Centrum Rezydencji Teatralnej zaprasza na Majówkowy Piknik w Krainie Olimpia. Na dziedzińcu przed starym Kinem Olimpia powstaje wyjątkowe miejsce odpoczynku i spotkań wśród zieleni. Piknik ma być świętowaniem dotychczasowych prac i wspólnym planowaniem kolejnych.

Dziedziniec przed starym Kinem Olimpia ma się zazielenić i stać się miejscem spotkań i relaksu wśród natury. W kwietniu przeprowadzono tam porządki, zasadzono aleję wierzbową i rabatkę oraz wykonano donice na rośliny.

Podczas jutrzejszego Pikniku na uczestników czekać będzie szereg atrakcji. Poza przekąskami wprost z roślinnej kuchni, przygotowano m.in. gry i zabawy, sporty drużynowe i indywidualne, a także wspólne tworzenie makiety placu, na której będzie można zaznaczać swoje koncepcje dotyczące kolejnych prac na dziedzińcu.

Organizatorzy zachęcają do przychodzenia całymi rodzinami - zwierzęta także są mile widziane. Jednocześnie, każdy może przynieść również własne sadzonki i nasiona, które będą tworzyć podwórkową zieleń na lato.

Piknik odbywać się będzie w godzinach 13:00-17:00.

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków budżetowych Miasta Poznania pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania.

AKTUALIZACJA (5 maja 2019, godzina 9:53):

Z uwagi na niskie temperatury powietrza i zapowiadaną prognozę pogody organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA