Poznań za pół ceny już w ten weekend!

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

W najbliższy weekend kolejna okazja, by spędzić czas i skorzystać z oferty stolicy Wielkopolski o wiele taniej niż zwykle. W sobotę rozpocznie się 12. edycja akcji "Poznań za pół ceny", która co roku cieszy sie ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta jak i turystów. Dziesiątki atrakcji w mieście i okolicach dostępnych będzie w niższej niż zwykle cenie lub za darmo.

W sobotę i niedzielę, 4 i 5 maja, już po raz 12. odbywać się będzie akcja "Poznań za pół ceny". Atrakcyjne oferty czekać będą na mieszkańców i turystów w restauracjach, hotelach, miejscach rekreacyjnych, instytucjach kultury, kawiarniach, pubach i na obiektach sportowych. To dziesiątki ofert z Poznania i okolic, spośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Część atrakcji dostępna będzie za darmo, inne w cenach niższycch nawet o 50%. Z akcji co roku korzystają tysiące mieszkańców i turystów. Dla tych pierwszych to okazja, by "wypróbować" atrakcje i oferty w niższych cenach, by potem powracać do nich regularnie. Dotyczy to m.in. restauracji, kawiarni oraz nietypowych atrakcji. Ci drudzy mogą zobaczyć więcej i skorzystać z szerszej oferty Poznania przy niższych kosztach.

To okazja, by spędzić noc w najlepszych hotelach, w tym m.in. hotelu Hampton by Hilton, a także Park Inn by Radisson, czy Hotel Altus oferuje pokoje z widokiem na świeżo wyremontowaną ulicę Święty Marcin płacąc mniej niż zwykle za nocleg.

Wśród nietypowych atrakcji znalazły się m.in. parki linowe, wake-parki, ścianki wspinaczkowe czy tory łucznicze, a także symulator Boeinga czy oferta centrum bezpieczeństwa Skody.

Można także zrealksować się przy masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych.

Nie zabraknie także m.in. zwiedzania poznańskiej Fary, Fortyfikacji, MTP, Stadionu Miejskiego, Ostrowa Tumskiego czy szlakiem Piastowskim.

Spis atrakcji dostępnych w tegorocznej edycji akcji dostępny jest online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA