Tysiące odwiedzających poznańskie Nowe Zoo

Autor: AK fot. Zoo Poznań
REKLAMA

Nowe Zoo w Poznaniu okazało się być dla wielu ciekawą opcją spędzenia pierwszego dnia majówki. Tylko dzisiaj ogród odwiedziły tysiące zwiedzających.

Poznańskie zoo cieszy się dużą popularnością nie tylko w czasie długich weekendów, ale to właśnie wtedy odnotowuje wyjątkowo duże zainteresowanie. Wielu poznaniaków i turystów wybiera się do ogrodu na kilka godzin, by spędzić czas wśród natury i zwierząt.

Odwiedzający chętnie wybierają się tam na spacer licznymi alejkami na terenie ogrodu, jednocześnie podziwiając jego mieszkańców. To atrakcja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup młodzieży i dorosłych. Z okazji majówki zoo przygotowało dodatkowe atrakcje, w tym pokazowe karmienia zwierząt.

Dzisiaj, tylko do godziny 14:00 Nowe Zoo odwiedziło aż 9,5 tysiąca osób. Ogród otwarty jest do godziny 19:00, więc z pewnością ostateczny wynik będzie jeszcze większy. Około godziny 18:30 podano, że w zoo pojawiło się 12145 osób.

Ogród apeluje, by kupować bilety online - w ten sposób uniknie się stania w długich kolejkach do kas i biletomatów. Pojawił się także jeszcze jeden apel - parking przy zoo pomieści około 650 samochodów, jednak z uwagi na liczne zainteresowanie przyjezdnych, ogród zachęca, by zostawiać pojazdy w innych miejscach, a do ogrodu podjechać Maltanką lub podejść pieszo. Już dzisiaj na drodze dojazdowej do ogrodu zoologicznego można było... utknąć w korku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA