"Walentynka z Poznania 2019" - relacja ze zwycięskiego pobytu nad morzem

Autor: Redakcja portalu codziennypoznan.pl
REKLAMA

Zwycięska para, która wygrała w naszym konkursie „Walentynka z Poznania”, odebrała swoja nagrodę tuż po walentynka, lecz dopiero w aurze budzącej się do życia natury postanowiła zrealizować swoją nagrodę. Zakochani przyjechali do Ustronia Morskiego ekskluzywnym samochodem Infiniti Q30, gdzie spędzili czas, relaksując się nad morzem. 

Zdjęcie Pani Weroniki zdobyło najwięcej głosów w naszym konkursie, co oznaczało, że wraz z ukochanym mogła spędzić romantyczny czas w Ustroniu Morskim.

Nagrodą główną w konkursie był pobyt w Hotelu Lambert**** Medical SPA. Obiekt położony jest zaledwie 15 metrów od plaży i posiada w swej ofercie pokoje z widokiem na morze. Nasi zwycięzcy mogli skorzystać z rozbudowanego centrum SPA & Wellness, w którym znajdują się m.in. grota bursztynowa, tepidarium i różnego rodzaju sauny.

Zwieńczeniem pobytu, była romantyczna kolacja przy świecach w blasku zachodzącego nad morzem Słońca. 

Ponieważ pogoda sprzyjała, jeszcze przed niedzielnym powrotem do Poznania, zakochani wykorzystali okazję do spaceru brzegiem morza. Po beztroskich godzinach w Ustroniu Morskim, para wsiadła do samochodu i wróciła do stolicy Wielkopolski.

Parze jeszcze raz gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorem konkursu był portal codziennypoznan.pl. Partnerami strategicznymi zabawy zostali: Hotel Lambert**** MEDICAL SPA w Ustroniu Morskim, Infiniti Salon Samochodowy Komorniki , telewizja FOX , National Geographic, Agencja Marketingowa VOV oraz Telewizja Kablowa East & West.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo z pobytu zwycięskiej pary!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA