Funkcjonowanie obiektów POSiR podczas majówki

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

W środę rozpocznie się długi weekend majowy, który potrwa aż do niedzieli. Dla tych, którzy chcą spędzić ten czas aktywnie dostępne będą obiekty Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Z uwagi na przypadające w najbliższych dniach święta państwowe, niektóre z obiektów zmienią godziny swojego funkcjonowania.

Osoby chcące wykorzystać czas na pływanie muszą liczyć się z tym, że Basen Chwiałka w środę i piątek (1 i 3 maja) czynny będzie tylko w godzinach 7:00-14:00 (wejścia dla publiczności co 60 minut, ostatni seans o 13:00). W tym czasie nie odbywają się zajęcia POSiR (nauka i doskonalenie pływania, aerobik w wodzie) na małym i dużym basenie.

Z kolei w czwartek, 2 maja, ośrodek będzie czynny tak jak w każdy inny czwartek, a zajęcia POSiR (nauka i doskonalenie pływania, aerobik w wodzie) odbywać się będą bez zmian.

Inaczej funkcjonować będą także obiekty Oddziału Rataje.

Dla tych, którzy wybierają się na bowling ważną informacją będzie to, że w środę i czwartek (1 i 2 maja) obiekt będzie nieczynny. W piątek, sobotę i niedzielę będzie za to można z niego korzystać w godzinach 12:00-22:00.

Z kortów tenisowych korzystać można codziennie od 8:00 do 22:00. Wyjątkiem jest czwartek, 2 maja, gdy godzina rozpoczęcia jest inna - 9:00.

Klub Nice Lady Fitness czynny będzie od godziny 9:00 do 15:00 w środę, piątek, sobotę i niedzielę. W czwartek (2 maja), korzystać będzie z niego można od 9:00 do 21:00.

Jednocześnie POSiR informuje, że Orlik, skatepark, plac do street workoutu i plac zabaw należące do Oddziału Rataje będą przez cały czas ogólnodostępne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA