Ostatnie dni na złożenie wniosku o zamianę lokali socjalnych

Autor: AK fot. ZKZL
REKLAMA

Jeszcze tylko do końca kwietnia ZKZL przyjmuje wnioski najemców lokali socjalnych, którzy chcieliby zamienić obecnie zajmowane lokum na jedno z tych dostępnych na nowym osiedlu przy ul. Darzyborskiej.

W ramach inwestycji na Darzyborze powstaje sześć domów parterowych, w których znajdzie się 50 lokali socjalnych. Powierzchnia mieszkań waha się od 29 do 49 metrów kwadratowych. Lokale są jedno- lub dwupokojowe.

Budowa zarówno samych budynków, jak i całej infrastruktury technicznej, dróg wewnętrznych, chodników i dwóch placów zabaw ma zakończyć się na przełomie III i IV kwartału 2019 roku.

O zamianę lokali mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł prawny do zajmowanego lokalu, które nie mają zaległości czynszowych. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń i przeprowadzeniu spotkań ze wszystkimi zainteresowanymi, a tym samym po ustaleniu poziomu zainteresowania przeprowadzką na Darzybór obecnych najemców lokali socjalnych, podjęta zostanie decyzja  w sprawie liczby nowo budowanych lokali, które zostaną przeznaczone na realizację listy mieszkaniowej (socjalnej) oraz dla osób z mieszkań treningowych.  

Szczegółowe informacje na temat możliwości zamiany lokali można uzyskać pod numerami telefonów 61 415 86 88 oraz 61 415 89 00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA