Usuwanie nielegalnych wysypisk, odholowywanie wraków - intensywne działania straży miejskiej w ostatnich dniach

Autor: AK fot. straż miejska
REKLAMA

Jeszcze przed świętam wielkanocnymi poznańska straż miejska doprowadziła do uporządkowania terenów w mieście poprzez m.in. likwidację nielegalnych wysypisk oraz usunięcie wraków samochodów z ulic.

Wśród interwencji straży miejskiej znalazło się m.in. doprowadzenie do usunięcia nielegalnego wysypiska odpadów na terenie obok budynku Poczty Polskiej przy ul. Sielawy, a także usunięcie gruzu z działki przy ul. Samotnej oraz uprzątnięcia porzuconych obudów lodówek, które zaśmiecały las przy ul. Błażeja.

Dzięki współpracy z ZDM udało się także odholować 26 wraków z terenów Grunwaldu na parkingi strzeżone.

Z uwagi na rozpoczynający się sezon „plenerowy”, na bieżąco monitorowano oraz sprzątano tereny nadwarciańskie służące do rekreacji. Szczególną uwagę zwracano na łąki nad Wartą. Dzięki codziennemu sprzątaniu przez odpowiednie firmy oraz wywieranie presji na biesiadnikach do sprzątania po sobie daje pozytywne efekty i w okolicach pojawia się mniej śmieci.

Przed świętami prowadzono także akcję informacyjną, która miała na celu zapoznanie kierowców z wprowadzanymi zmianami na terenie nielegalnego parkingu przy ul. Ewangelickiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA