Od jutra dużo zmian w funkcjonowaniu autobusów

Autor: tel
REKLAMA

23 kwietnia 2019r., w godzinach od 10.00 do 14.30 zamknięty będzie przejazd kolejowy na ulicy Golęcińskiej. Spowoduje to zmianę tras linii autobusowych nr 164, 170 i 195.

Jadąc w kierunku Puszkina i Kiekrza, autobusy od przystanku „Golęcin” pojadą ulicami Podolańską, Lutycką i Żołnierzy Wyklętych do ulicy Koszalińskiej. Autobusy linii nr 195 pojadą następnie trasą bez zmian, a autobusy linii nr 164 i 170 skręcą w ul. Koszalińską w prawo i dojadą do ul. Literackiej. Na ul. Literackiej zaraz za skrętem z ul. Koszalińskiej zlokalizowany będzie tymczasowy przystanek „Literacka I” (na żądanie). Po jego obsłużeniu autobusy będą kontynuować jazdę ulicą Literacką do pętli Puszkina;

Jadąc w kierunku Kaczej i Połabskiej, autobusy linii nr 164 i 170 u wylotu ulicy Literackiej w ul. Koszalińską zatrzymają się na tymczasowym przystanku „Literacka I” (na żądanie), po czym skręcą w prawo w ulicę Koszalińską i pojadą ulicami Koszalińską, Żołnierzy Wyklętych, Lutycką i Podolańską do przystanku „Golęcin” i dalej trasami bez zmian;

Jadąc w kierunku Ogrodów, autobusy linii nr 195 pojadą ulicami Koszalińską, Żołnierzy Wyklętych, Lutycką i Podolańską do przystanku „Golęcin” i dalej trasą bez zmian.

 

Na trasie objazdu autobusy zatrzymują się na przystankach: „Podolańska” (na żądanie - wszystkie linie) i „Koszalińska Działki” (na żądanie – linie 164 i 170) oraz na tymczasowym „Literacka I” (na żądanie na ul. Literackiej przy ul. Koszalińskiej – linie 164 i 170).

W czasie zamknięcia przejazdu nieczynne będą przystanki „Golęcińska” na ul. Golęcińskiej i „Literacka I” na ul. Koszalińskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA