Jedyny taki tor kartingowy w Polsce

Autor: tel
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W podpoznańskim Skórzewie powstał wyjątkowy obiekt stworzony w oparciu o najwyższe, europejskie standardy : całoroczny, dwupoziomowy halowy tor kartingowy E1Gokart.

Tor oferuje najnowsze gokarty francuskiej firmy Sodi: seniorskie, juniorskie ( od wzrostu zawodnika 135 cm) i tandemy (pasażer od ok. 6 lat).

Miejsce zostało stworzone w celu połączenia aktywnego, rodzinnego wypoczynku z profesjonalnym sportem kartingowym.

Hala została zaprojektowana w ten sposób aby powstał techniczny tor, z 20 zakrętami, zróżnicowanymi szerokościami nitki, dwoma rodzajami nawierzchni. Nitkę toru wyznaczają specjalne, energochłonne bandy sprzyjające bezpieczeństwu jazdy.

Przy korzystnych warunkach atmosferycznych otwierana jest dodatkowa, zewnętrzna część toru. Wówczas jego długość wynosi ponad 600 metrów.

Wykwalifikowana obsługa toru i najnowszy system obsługi wyścigów sprzyjają zarówno sportowym eventom firmowym jak i profesjonalnym zawodom skierowanym do amatorów jak i zawodowców. Takim wydarzeniem jest np. Poznańska Liga Kartingowa , która odbywa się co dwa tygodnie.

W weekendy odbywają się zajęcia szkółki kartingowe dla młodych adeptów tego sportu.
Tor zaprasza na sesje wyścigowe wszystkich, którzy cenią sportową adrenalinę. Z pewnością pozostaną one fantastycznym doświadczeniem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA