Bezpłatne wejściówki dla seniorów na spektakl w Teatrze Polskim. Jutro rusza rezerwacja

Autor: AK fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Od środy, 17 kwietnia, będzie można rezerwować wejściówki na spektakl „27 Grudnia” w Teatrze Polskim realizowanego w ramach oferty kulturalnej dla poznańskich seniorów w ramach Poznańskiej Złotej Karty, czyli Karty Seniora.

To jeden z programów skierowanych do najstarszych mieszkańców Poznania. Wejściówki pozwolą im na bezpłatne obejrzenie spektaklu w Teatrze Polskim, który zaplanowano na 27 kwietnia o godzinie 14:00 oraz 17:00.

Każdy senior może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki. Co ważne, w danym półroczu posiadacz Poznańskiej Złotej Karty może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki na jeden z oferowanych spektakli. Kolejne rezerwacje na ten sam numer Karty będą możliwe w następnym półroczu.

Rezerwacje wejściówek na spektakl „27 Grudnia” rozpoczną się w środę, 17 kwietnia, o godzinie 14:00 i potrwają do wyczerpania zapasów. Seniorzy mogą wybrać dogodną dla nich godzinę spektaklu o ile na dane przedstawienie są jeszcze wolne miejsca.

Aby zarezerwować bilety należy zadzwonić pod nr tel. Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0). Następnie trzeba podać numer Karty Seniora - Poznańskiej Złotej Karty oraz swoje imię i nazwisko. Rezerwacje przyjmowane będą aż do wyczerpania biletów. Każda osoba może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki (jeden bilet jest ważny dla jednej osoby).
Bilety będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) w dniach 24 i 25 kwietnia, w godz. od 8.00 do 16.00. Przy odbiorze trzeba okazać Kartę Seniora i podać nazwisko, na które dokonano rezerwacji. Poznańska Złota Karta będzie też potrzebna przy wejściu na spektakl (przynajmniej jedna na dwie osoby).

Kolejne wydarzenia kulturalne to:

21 maja 2019 r., godz. 18.00, "Drugi Spektakl" - Teatr Polski (Scena Duża)
25 maja 2019 r., godz. 18.00, "Drugi Spektakl" - Teatr Polski (Scena Duża)
31 maja 2019 r., godz. 19.00, "Kwartet" - Teatr Muzyczny
2 czerwca 2019 r., godz. 19.00, "Kwartet" - Teatr Muzyczny

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA