Z Poznania do Trójmiasta

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Wybierasz się w podróż do Trójmiasta? Zaplanuj ją tak, by odbyła się w komfortowych warunkach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Skorzystaj z możliwości jakie daje wypożyczalnia samochodów.

Wynajem auta - zalety

Jest to jedna z najbardziej wygodnych opcji kiedy masz do przebycia dłuższą trasę. Będąc sam sobie kierowcą, nie musisz na nikim polegać. Samodzielnie decydujesz o godzinie wyjazdu, czy przerwach w podróży. Nie tracisz mobilności po dotarciu do celu, nie potrzebujesz przesiadania się do komunikacji miejskiej, czy taksówek, na które trzeba czekać. Nie marnujesz czasu, dzięki czemu sprawniej załatwisz wszystkie sprawy, czy to służbowe, czy też prywatne.

Wypożyczenie samochodu to wspaniałe wyjście dla każdego kto w danej chwili nie dysponuje własnym środkiem lokomocji. Zdarzają się awarie w najmniej odpowiednim momencie lub sytuacje, gdy ktoś dzieli samochód ze współmałżonkiem i nie może pozbawić go auta na dłuższy czas. Wyjeżdżając w podróż służbową, możesz wynająć pojazd na trasę z Poznania do Trójmiasta, korzystać z niego na miejscu i powiedzmy po kilku dniach wrócić do domu, bądź też jeśli nie będziesz go potrzebował na miejscu, zwrócić go firmie wynajmującej w dowolnej chwili i lokalizacji.

Korzystając z wynajmu masz możliwość wyboru auta, które doskonale spełni Twoje oczekiwania. Na co dzień jesteś posiadaczem auta rodzinnego, a na wyjazd zależy Ci na czymś szybkim lub odwrotnie, na co dzień jeździsz sportowym modelem, a wybieracie się w trasę większą ekipą, możesz wynająć taki samochód, którym komfortowo i bezpiecznie dojedziecie do celu.

Gdzie wynająć samochód?

W Poznaniu warto skorzystać z ciekawej oferty http://www.exel.gda.pl.  Wybierz pomiędzy samochodem szybkim i zwinnym, małym i sprytnym, bądź też pojemnym kombi. Wszystkie pojazdy są bardzo zadbane, czyste, wyposażone w klimatyzację. Możesz wybierać między manualną, a automatyczną skrzynią biegów. Jeśli nie wiesz na który model się zdecydować, skontaktuj się z obsługą, która chętnie dobierze Ci auto, które idealnie spełni swoją rolę.

Firma Exel jest godna zaufania,posiada stabilną pozycję na rynku. Działa w swojej branży od ponad 20 lat i jest godna zaufania, o czym świadczą powracający do niej klienci, a także nowi z polecenia.

Wynajmując samochód masz ten komfort, że może on zostać Ci dostarczony w dowolne miejsce, a także odebrany z miejsca, w którym zakończysz podróż. Aby zamówić tego typu usługę, skontaktuj się z biurem, by ustalić szczegóły i cenę.

Wynajem długoterminowy

To doskonała alternatywa dla małych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Początki bywają trudne, aby zyskać klientów trzeba najpierw do nich dotrzeć, aby natomiast dać swoim pracownikom samochody służbowe, trzeba już mieć jakiś kapitał. Błędne koło. Popularny leasing ma swoje wady. Korzystając z niego, warto mieć odłożoną pewną poduszkę finansową, która poratuje młodego przedsiębiorce w sytuacji jakiejś awarii, kolizji, serwisu. Wynajmując samochód natomiast nie musisz się już o nic martwić. Opłacając miesięczny czynsz tankujesz tylko i jeździsz. Firma wynajmująca zajmie się ewentualną likwidacją szkody oraz serwisowaniem. W przypadku firmy Exel możesz wypożyczyć któryś z modeli ich floty, bądź też zgłosić konkretne zapotrzebowanie, a personel znajdzie dla Ciebie to, czego szukasz.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA