Wypadek śmiertelny w Plewiskach. Policja szuka świadków

Autor: AK fot. pixabay
REKLAMA

Poznańska plicja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło na ul. Szkolnej w Plewiskach. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub będące jego świadkiem proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Postępowanie prowadzone jest przez poznańskich policjantów z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Do wypadku doszło 27 marca 2019 roku, około godziny 15:30 na ul. Szkolnej w Plewiskach. Kierujący ciemnozielonym samochodem terenowym marki Opel Frontiera, jadąc w kierunku trasy S11, zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Policjanci proszą o kontakt w szczególności kierujących samochodami, którzy zatrzymali się lub jechali za tym pojazdem. 

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami: osobiście przy ul. Szylinga 2, pokój nr 19 lub telefonicznie pod nr tel. (061) 8413618, (061) 8413090 w godzinach od 8:00 do 15:00 lub pod czynnymi całą dobę numerami: (061) 84 156 13, 112.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA