PSŻ Poznań przed pierwszym w tym sezonie spotkaniu u siebie

Autor: Rafał Bajer
REKLAMA

PSŻ Poznań przygotowuje się do pierwszego w tym sezonie spotkania przed własną publicznością. Rywalem „Skorpionów” będzie ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz, a prezes Arkadiusz Ładziński zapowiada, że mogą na nim pojawić się znani goście.

Poznańscy żużliści zainaugurowali rozgrywki ligowe dość pechowo, bowiem od nieznacznej porażki z OK Kolejarz Opole. Wynik 42:48 nie jest zadowalający, ale już w niedzielę „Skorpiony” będą miały okazję wywalczyć cenne punkty w starciu z bydgoszczanami, którzy do tej pory zremisowali z Stainer Unia Kolejarz Rawicz (45:45) i wygrali z opolanami (47:43). Trener Tomasz Bajerski przyznaje, że nie zamierza rozpamiętywać porażki i woli skupić się na zbliżającym się meczu.
 
Prezes zaprasza wszystkich kibiców na Golęcin, zaznaczając, że warto zakupić bilety przez internet, ponieważ jest to wygodniejsze, ale przede wszystkim tańsze niż wejściówki zakupione w kasach tuż przed meczem. Przekonać fanów mają nie tylko spodziewane żużlowe emocje, ale także znani goście i niespodzianki. Ładziński wyjawił, iż zaproszenie otrzymał między innymi Zbigniew Boniek, który zadeklarował, że zjawi się na meczu o ile czas mu na to pozwoli. Na tym jednak nie koniec. Spodziewani są również inni goście, a maskotka Golajek będzie rozdawać dzieciom upominki za ukazanie psżetowych kolorowanek.
 
Zarówno trener jak i zawodnik David Bellego uważają, że porażka z opolanami z pewnością nie jest wstydem, zważywszy na to, iż był to trudny rywal. Drużyna miała jednak wyciągnąć wnioski z tamtego pojedynku i zamierza wykorzystać te doświadczenia w przyszłości. Francuz dodaje, że „Skorpiony” ciężko trenowały w ciągu ostatniego tygodnia i wierzy, iż uda im się zareagować po porażce, nawet mimo tego, że również bydgoszczan uznaje za dobry zespół. Stwierdził także, że jemu samemu zależy przede wszystkim na zdobywaniu jak największe liczby punktów, by pomóc drużynie.
 
Spotkanie Power Duck Iveston PSŻ Poznań z ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:45. Bilety na nie można zakupić na stronie bilety.pszpoznan.com.pl. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie POSiR Poznań przy ulicy Warmińskiej.
 
Awizowane składy na to spotkanie prezentują się następująco:
 
ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz: 1. Josh Grajczonek, 2. Rene Bach, 3. Kamil Brzozowski, 4. Dimitri Berge, 5. (jeszcze nie podano), 6. Tomasz Orwat, 7. Marcel Studziński.
 
Power Duck Iveston PSŻ Poznań: 9. David Bellego, 10. Damian Dróżdż, 11. Marcin Nowak, 12. Marcel Kajzer, 13. Eduard Krcmar, 14. Michał Curzytek, 15. Marek Lutowicz.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA