Romantyczna kolacja we włoskim stylu? Przyjdź do Olivio!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Włoska kuchnia przez wielu specjalistów uznawana jest za najlepszą na świecie. Swoją prostotą podbiła serca wielu smakoszy. W Poznaniu tej kulinarnej sztuki można spróbować w restauracji Olivio. Romantyczne wnętrze, nastrój i przepyszne dania to idealny pomysł na zaręczyny czy rocznicę ślubu. 

Doświadczeni kucharze, najwyższej jakości produkty i pyszne dania, które powstają z pasji i miłości - to wizytówka restauracji Olivio. Gwarancją niepowtarzalnego smaku są oryginalne produkty, które nie są zastępowane rodzimymi odpowiednikami. Wszystkie posiłki przygotowywane są w momencie zamówienia, co zapewnia świeżość, aromat i niesamowity smak każdego dania.

W Olivio można poczuć się jak w prawdziwej włoskiej restauracji. Filozofia tego miejsca to przyjdź, usiądź i odpocznij. W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o najbliższych, a w Olivio można spędzić wspólnie czas w towarzystwie kuchni włoskiej. Restauracja to idealne miejsce na długie rozmowy w przyjacielskiej atmosferze przy smacznym jedzeniu.

Ponieważ kuchnia w Olivio znajduje się blisko sali, to słychać skwierczenie przygotowywanego risotto, a w powietrzu unosi się zapach owoców morza czy bazylii. Dzięki takiej aurze każdy z gości może poczuć się jak w domu.

Właściciele przyznają, że chcą aby ich restauracja miała duszę. Dzięki temu miejsce to jest ciekawą alternatywą dla osób, które chciałyby zjeść coś pysznego w centrum miasta, jednocześnie unikając zgiełku ogródków na Starym Rynku. Natomiast najlepszą nagrodą dla samych pracowników jest pochwała z ust zadowolonych gości, których w codziennej pracy nie brakuje.

Restauracja Olivio znajduje się obok Starego Rynku przy ul. Świętosławskiej 11 i codziennie otwarta jest już od godziny 12:00.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 61 670 34 47.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA