Targi Poznań Sport Expo już w ten weekend

Autor: Rafał Bajer fot. Fotobueno/materiały prasowe MTP
REKLAMA

W weekend poznaniaków i przyjezdnych czeka sporo atrakcji związanych z bieganiem. Oprócz 12. PKO Poznań Półmaratonu, odbędą się targi Poznań Sport Expo.

Rozpoczyna się sezon biegowy, a dla wielu biegaczy, którzy chcieliby przetestować swoją formę, dobrą okazją ku temu może być zbliżający się półmaraton. Przy tej okazji miłośnicy ruchu mogą jednak zapoznać się również z technicznym aspektem sportu oraz sprzętem, dzięki targom Poznań Sport Expo. Odbędą się one w dniach 12-14 kwietnia w pawilonie 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wstęp na targi jest wolny, choć należy pamiętać, iż w piątek i sobotę ekspozycja będzie dostępna dla publiczności w godzinach 10-20, natomiast w niedzielę od 7:00 do 13:00. Na targach będzie można zapoznać się z produktami różnych firm, zobaczyć nowinki w zakresie obuwia czy odzieży oraz znaleźć wiele ciekawych gadżetów. Coś dla siebie powinni znaleźć również rowerzyści, a przed zebranymi zaprezentują się także trenerzy osobiści, dietetycy i rehabilitanci. Zakupić będzie można także suplementy diety i odżywki oraz książki tematyczne.

Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli wziąć udział w spotkaniach z ekspertami oraz w treningach, choćby crossfitu. Ponadto w sobotę odbędzie się specjalny bieg na najmłodszych. Dzieci w wieku 7-12 lat pobiegną na dystansie 1200 metrów, natomiast w wieku 3-6 lat na dystansie 200 metrów.

Zwieńczeniem biegowych wydarzeń weekendu będzie 12. PKO Poznań Półmaraton. Według dotychczasowych zapowiedzi ma w nim wziąć udział około 10 tysięcy biegaczy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA