Przebudowa Ronda Żegrze - w nocy ze środy na czwartek zmieni się organizacja ruchu

Autor: Codzienny Poznań, AK PIM fot/vid. PIM
REKLAMA

W nocy ze środy na czwartek, czyli z 10 na 11 kwietnia, zostanie zmieniona organizacja ruchu w rejonie Ronda Żegrze. Ma to związek z kolejnym etapem prac przy rozbudowie skrzyżowania.

Trwa układanie nowej nawierzchni i malowanie znaków poziomych na Rondzie Żegrze. Jutrzejszej nocy, czyli ze środy na czwartek, rozpocznie się układanie nawierzchni na pozostałej części ronda.

Do środy zamknięta jest północno-zachodnia część ronda i w związku z tym ruch z ul. Żegrze w kierunku ul. Hetmańskiej jest przeniesiony na wschodnią jezdnię ul. Żegrze. Wjazd i wyjazd z ul. Unii Lubelskiej jest otwarty, jednak bez możliwości wykonania lewoskrętów. Dlatego pojazdy kierujące się od ul. Inflanckiej w stronę ul. Unii Lubelskiej poruszają się objazdem, prowadzącym przez rondo Starołęka.

Od nocy z 10 na 11 kwietnia roboty przeniosą się na pozostały obszar ronda. Do poniedziałku, 15 kwietnia, do ul. Unii Lubelskiej będzie prowadził objazd przez ul. Kurlandzką i Obodrzycką. Tym samym objazdem poruszać się będą pojazdy, które z ul. Unii Lubelskiej będą chciały dojechać do ul. Hetmańskiej lub ul. Żegrze.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA